WYNIKI - PÓŁMARATON

OPEN

MĘŻCZYŹNI

Wyniki ogólne mężczyzn na dystansie półmaratonu.

OPEN

WSZYSCY

Wyniki ogólne na dystansie półmaratonu.
(wszyscy zawodnicy)

OPEN

KOBIETY

Wyniki ogólne kobiet na dystansie
półmaratonu.

MĘŻCZYŹNI

KATEGORIA
WIEKOWA

M20

od 18 do 29 lat

M30

od 30 do 39 lat

M40

od 40 do 49 lat

M50

od 50 do 59 lat

M60

60 lat i powyżej

KOBIETY

KATEGORIA
WIEKOWA

K18

od 18 do 35 lat

NAJSTARSZY UCZESTNIK

MIECZYSŁAW GARBIEŃ

K35

od 36 do 49 lat

K50

50 lat i powyżej

NAJLEPSZY Z WADOWIC

MAREK PAWEŁ

BIURO ZAWODÓW ORAZ ELEKTRONICZNY POMIAR CZASU PODCZAS TEGOROCZNEJ EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO BIEGU POWSINOGI PRZEPROWADZIŁA FIRMA:

ultimasport

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA STRONĘ FIRMY, NA KTÓREJ MOŻNA ZNALEŹĆ OFICJALNE WYNIKI Z MOŻLIWOŚCIĄ FILTROWANIA ORAZ POBRANIA W WERSJACH PDF ORAZ CSV.

Na stronie znajduje się również
GALERIA ZDJĘĆ Z LINII METY

WYNIKI - DYSTANS 5 KM

OPEN

MĘŻCZYŹNI

Wyniki ogólne mężczyzn na dystansie 5 km.

OPEN

WSZYSCY

Wyniki ogólne na dystansie 5 km.

OPEN

KOBIETY

Wyniki ogólne kobiet na dystansie 5 km.

12-15 LAT

MĘŻCZYŹNI

16-20 LAT

MĘŻCZYŹNI

+ 20 LAT

MĘŻCZYŹNI

12-15 LAT

KOBIETY

16-20 LAT

KOBIETY

+ 20 LAT

KOBIETY

WYNIKI - BIEGI NA DYSTANSACH KRÓTKICH

1. Rusinek Sandra Andrychów
2. Rusinek Nina Radocza
3. Zając Karolina Jaroszowice
1. Bruzda Kacper Frydrychowice
2. Zolik Leon Przedszk. Koziołek
3. Kozieł Wiktor Wadowice
1. Polak Nikola Białka
2. Knapik Emilia Spytkowice
3. Feruga Milena Osiek

 

1. Tomski Filip Spytkowice
2. Szurek Igor Wadowice
3. Kubera Adrian Jaroszowice
1. Łopata Weronika Barwałd
2. Banaś Maria Chocznia nr 2
3. Filek Nikola Barwałd Średni
1. Klimczak Jakub Osiek
2. Smajek Filip Wadowice SP 5
3. Telbyło Bartłomiej Wadowice SP 5
1. Matonóg Nikola Świnna Poręba
2. Żwirkowska Natalia SP 1 Wadowice
3. Dyrcz Emilia SP Frydrychowice
1. Żydek Robert Chocznia
2. Dubel Jan Frydrychowice
3. Adamczyk Mikołaj SP Woźniki
1. Krawiec Walentyna TKKF Dobczyce
2. Dyrcz Wiktoria SP Frydrychowice
3. Łozinska Małgorzata SP1 Wadowice
1. Pastuszak Roksana Kończyce Małe
2. Walasek Marlena Spytkowice
3. Iwaszko Weronika SP2 Wadowice
1. Trupek Wojciech Tomice
2. Wójcik Wojciech SP Rudze
3. Droniak Paweł SP Świnna Poręba
1. Stuglik Mateusz SP4 Andrychów
2. Dziadkowiec Dawid Jastrzębie
3. Pałosz Wiktor SP1 Wadowice
1. Wicher Julia SP Stronie
2. Sarapata Karolina SP4 Andrychów
3. Pytlowska Emilia SP1 Wadowice
1. Pustelnik Oskar Roczyny
2. Kochman Dominik SP4 Wadowice
3. Kasiarz Patryk SP Jastrzębie
1. Walczak Zofia Inwałd
2. Pałosz Zuzanna Wadowice
3. Reszkiewicz Karolina Jaroszowice
1. Krawiec Kacper Dobczyce
2. Jarosz Arkadiusz Frydrychowice
3. Judym Nataniel Lanckorona